O nas

Spółka ACCORDI GROUP to profesjonalna firma zajmująca się Generalnym Wykonawstwem Fit-out, z zakresu architektury wnętrz biurowych, komercyjnych, handlowo-usługowych oraz hotelowych na terenie całej Polski.

Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu prac na funkcjonujących obiektach biurowych, w galeriach handlowych oraz kinach. Specjalizujemy się w szeroko pojętej branży budowlanej, elektrycznej, wentylacyjno-klimatyzacyjnej oraz sanitarnej.

Posiadamy zespół wykwalifikowanych kierowników projektów, kosztorysantów, pracowników ogólnobudowlanych i instalacyjnych oraz ogromną sieć współpracujących dostawców materiałów i wieloletnie relacje w hurtowniach.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, rozwiązujemy każdy problem i jesteśmy do pełnej dyspozycji Inwestora przez cały proces prowadzenia projektu.

Posiadamy biuro w samych centrum Warszawy do którego zapraszamy, aby wspólnie w grupą architektów omówić planowaną realizację. Na życzenie Inwestorów chętnie pomagamy znaleźć alternatywne rozwiązania optymalizujące koszty.

Z nami przeprowadzisz nie tylko kompleksowo proces budowlany, ale również zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie i wyposażymy Twoją powierzchnie w niezbędne zabudowy meblowe, które zostaną wyprodukowane własnymi siłami.

Zapraszamy do współpracy

Click to unlock the map
Accordi