Small fit out. Wykończenia wnętrz dla niewielkich przestrzeni

W ofercie Accordi znajdziesz między innymi drobne prace z zakresu small fit out, które są znakomitym rozwiązaniem dla biur o niewielkiej powierzchni oraz przestrzeni wymagających modernizacji lub wybiórczych udoskonaleń. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Czym jest fit out?

Tradycyjny ft out to kompleksowe usługi, dedykowane w szczególności przestrzeniom biurowym, obejmujące realizację każdego etapu aranżacji przestrzeni - od planowania, aż po wykończenie wnętrz pod klucz. Z kolei small fit out obejmuje wybiórcze prace, w tym budowlane, instalacyjne, stolarskie lub projektowe. Każda z nich jest idealna nie tylko dla małych przestrzeni, lecz także dla lokali, które potrzebują modernizacji. Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy, masz pewność, że zakres usług i wykonywanych czynności jest dopasowywany do Twoich potrzeb i specyfiki danego obiektu. Z Accordi wykończysz wnętrza biurowców, lokali komercyjnych, handlowych, usługowych i hotelowych!

Prace projektowe

Jakiekolwiek prace aranżacyjne lub modernizacyjne powinny zawsze rozpoczynać się od projektu. Small fit out w tej odsłonie obejmuje między innymi space plany, inwentaryzację powierzchni, opracowanie księgi standardu budynku czy odtwarzanie dokumentacji budynkowej. Nasi specjaliści zadbają również o projekty wykonawcze i powykonawcze instalacji czy architektury, przygotowując także niezbędną dokumentację Certyfikacji LEED. Odpowiednio przeprowadzone prace projektowe ułatwiają proces wykończenia wnętrz i pomagają w załatwieniu wszelkich niezbędnych formalności.

Prace budowlane

W ofercie small fit out nie zabrakło również prac budowlanych, które przeprowadza pod naszym okiem zespół doświadczonych i odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów. W przypadku modernizacji lokali lub wykończenia niewielkich biur nasi klienci mogą liczyć na bezpieczne wyburzenia i demontaże oraz pomoc w dostawie i montażu niezbędnych materiałów. Zajmiemy się wszystkim - od drzwi i okien, przez oświetlenie i wykładzinę dywanową, aż po logotypy.

Prace instalacyjne

Podobnie jak i prace budowlane, tak i te instalacyjne są przeprowadzane przez pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala im na zamontowanie przewodów elektrycznych i niskoprądowych, LAN, instalacji wodno-kanalizacyjnej czy przeciwpożarowej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie można zapomnieć o zadbaniu o jak najwyższy komfort użytkowania przestrzeni biurowej lub komercyjnej. Właśnie dlatego w ofercie small fit out znajdziesz także montaż nowoczesnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Prace stolarskie

Wykończenia wnętrz to nie tylko prace budowlane i instalacyjne. W Accordi zadbamy także o ich wyposażenie, nadzorując prace stolarskie. Na Twoje życzenie w trakcie fit outu uwzględnimy zabudowy kuchenne w pomieszczeniach socjalnych, garderoby, meble pracownicze czy popularne zabudowy nablatowe, przyścienne, wolnostojące i meblowe. W przypadku przestrzeni komercyjnych dopilnujemy również, aby recepcje były jak najbardziej funkcjonalne, a wyspy sklepowe zachęcały klientów do zakupów. Nie ma dla nas zadań niemożliwych!

Small fit out to doskonała alternatywa dla generalnego fit outu, który również czeka na Ciebie w naszej ofercie. Oprócz drobnych prac nasi klienci mogą także skorzystać z takich usług jak project management, prace projektowe czy doradztwo techniczne. Zespół profesjonalistów pomoże Ci w wykończeniu wnętrz hotelowych, biurowych, komercyjnych i handlowo-usługowych w całej Polsce. Od ponad 10 lat zmieniamy przestrzenie na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami pod nr tel. 22 487 57 70, aby dołączyć do grona naszych klientów!

Click to unlock the map
Accordi