Przestrzeń ma znaczenie. Aranżacja biur z myślą o pracownikach

Każdy pracownik doskonale wie, jak bardzo przyjemna potrafi być praca w pełnym słońca i odpowiednio urządzonym biurze. Niestety coraz więcej pracodawców zapomina o komforcie zatrudnionych przez nich osób, poświęcając wizję funkcjonalnego i przestronnego wnętrza na rzecz ciasnych i nieodpowiednio umeblowanych przestrzeni. Mamy jednak na to sposób! W Accordi Group każdego dnia proponujemy pracodawcom i właścicielom budynków nowoczesne i kreatywne rozwiązania z zakresu aranżacji biur. Dzięki temu stworzone wnętrze nie tylko zaskakuje praktycznością, ale także staje się atrakcyjne dla obecnych i potencjalnych pracowników. Wierzymy, że przestrzeń ma znaczenie, dlatego też przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć samodzielne wprowadzanie małych zmian, które przyniosą ogromne efekty.

Aranżacja biur - stwórz swoją własną wizytówkę

Siedziba Twojej firmy jest jej doskonałą wizytówką. Jeśli Twoi klienci odwiedzają Cię w biurze, to zdecydowanie powinieneś zadbać o jak najlepsze rozplanowanie przestrzeni. Nie tylko oni to docenią. Właściwa aranżacja biur pozwoli Ci stworzyć uporządkowane wnętrze, w którym każdy z Twoich pracowników będzie mieć swoje stanowisko, pozwalające mu na efektywną i wydajną pracę. Jeśli zrezygnowałeś z gabinetów, a Twój obiekt posiada przestrzeń typu open-space, zadbaj o odpowiednie boksy dla każdej z zatrudnionych osób. Umożliwią one nie tylko pełne skupienie, ale także bezproblemowe i komfortowe przyjęcie klienta. Pomyśl także o wygodzie i wyposaż posiadane biuro w komfortowe i funkcjonalne meble. Gwarantujemy, że odpowiednio zaplanowana przestrzeń sprawia, że w oczach potencjalnych kontrahentów zaczynasz być postrzegany jako osoba, która doskonale zna się na tym, co robi.

Kreatywna aranżacja biur

Obecnie właściciele przestrzeni biurowych coraz bardziej odchodzą od szablonowych rozwiązań, decydując się na kreatywne i innowacyjne rozwiązania z zakresu aranżacji biur. Oprócz zapewnienia pracownikom biurek ze sprzętem oraz kuchni, w której mogą oni przygotowywać posiłki, coraz częściej możemy spotkać się ze strefą rozrywki. Jak się okazuje, jest to doskonałe rozwiązanie, które może przekładać się na efekty pracy zespołu. Już kilkanaście minut gry, np. w piłkarzyki czy na PlayStation, pozwala pracownikom się odstresować, oczyścić umysł i wrócić do pracy z głową pełną nowych pomysłów. Co więcej, tego typu strefy stwarzają znakomite warunki do integracji zespołu.

Aranżacja biur a wygoda pracowników

Powszechnie wiadomo, że siedzący tryb życia nie jest obojętny dla naszego zdrowia. Jak wspomnieliśmy wcześniej, wyposażenie przestrzeni w wygodne meble jest doskonałym pomysłem - zarówno dla pracowników, jak i odwiedzających siedzibę Twojej firmy klientów. Warto zadbać także o ich zdrowie - zamiana tradycyjnego biurka na element wyposażenia, pozwalający na pracę na stojąco zdecydowanie poprawi jakość wykonywanych działań. Nie bez znaczenia jest także wybór właściwych krzeseł, które powinny umożliwiać kręgosłupowi naturalne ułożenie.

Nowoczesna i ergonomiczna aranżacja biur to nie tylko doskonały sposób na zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków do kreatywnej i efektywnej pracy. To także możliwość stworzenia unikalnej wizytówki Twojej firmy, reprezentującej wartości przedsiębiorstwa. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w projektowaniu przestrzeni? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie aranżacji biur, prac budowlanych i wykończeniowych. Już dziś poznaj szczegóły przygotowanej oferty i skontaktuj się z nami w celu rozpoczęcia współpracy.

Click to unlock the map
Accordi