Projektowanie wnętrz w Warszawie? Tylko z Accordi!

Szukasz firmy, która odmieni Twoją przestrzeń biurową, handlowo-usługową, hotelową lub komercyjną? Nie mogłeś trafić lepiej! W Accordi Group oferujemy Ci kompleksowe usługi z zakresu projektowania wnętrz w Warszawie, prac remontowo-budowlanych, wykończeniowych i nie tylko. Wieloletnie doświadczenie, zespół składający się ze specjalistów, w tym także kosztorysantów czy pracowników budowlanych, oraz współpraca z zaufanymi dostawcami sprawia, że z pewnością będziesz zadowolony z efektu naszej pracy. Chcesz poznać dokładniej to, czym zajmujemy się na co dzień? Przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat projektowania wnętrz! Znajdziesz wśród nich przebieg samego procesu i dowiesz się, co właściwie on obejmuje.

Czym zajmuje się zespół projektujący wnętrza w Warszawie?

Wiele osób sądzi, że projektowanie wnętrz, które oferujemy w Warszawie, to banalne zadanie. W końcu każdy potrafi wybrać odpowiedni kolor farby na ścianę, a następnie umieścić w pomieszczeniach najważniejsze urządzenia i sprzęty AGD i RTV. Jednak aby tego dokonać, potrzeba wielu godzin planowania. Czas ten wydłuża się w przypadku obiektów biurowych, usługowych, handlowych czy hotelowych, które stawiają przed projektantami największe wyzwania. Przygotowywanie projektu przestrzeni, w którym uwzględniono nie tylko potrzeby klienta, ale także specyfikę danego budynku lub lokalu czasami zajmuje wiele dni. Nawet po jego zakończeniu praca się nie kończy - w końcu wprowadzanie poprawek lub zmiana koncepcji należą do codzienności. Jednak w Accordi nie boimy się nawet najbardziej wymagających wyzwań. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych - zaprojektujemy dla Ciebie każde wnętrze w Warszawie!

Jak przebiega proces projektowania wnętrz?

Nasz zespół, dla którego projektowanie wnętrz w Warszawie to nie tylko praca, lecz także pasja, rozpoczyna swoje działania od rozmowy z Tobą. Możemy spotkać się osobiście lub umówić się na rozmowę telefoniczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mają napięte grafiki, dlatego też dobieramy najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu. Na tym etapie uzyskujemy od Ciebie wszystkie niezbędne informacje. Poznajemy Twoje oczekiwania, dostępny budżet, szczegóły dokumentacji technicznej budynku czy też dodatkowe wskazówki, które mogą okazać się niezwykle cenne w trakcie projektowania wnętrz. W Warszawie możemy również przeprowadzić inwentaryzację pomieszczeń.

To właśnie na podstawie tych wszystkich informacji zespół do Accordi może przygotować dla Ciebie pierwszy projekt i wizualizację. To także doskonała okazja do wprowadzenia wszystkich zaproponowanych przez Ciebie poprawek. Gdy plan jest już idealny i uwzględnia wszystkie Twoje sugestie, pora przystąpić do działania. Specjaliści przygotowują ostateczny projekt wykonawczy, na podstawie którego pozostali pracownicy rozpoczną zmianę Twojej przestrzeni.

Projektowanie wnętrz nie tylko w Warszawie, lecz także w całej Polsce to coś więcej niż wybór farby. Nasz zespół szuka dla Ciebie właściwych materiałów budowlanych, armatury łazienkowej i elementów wyposażenia pomieszczeń. Oczywiście wszystko odbywa się w ramach przewidzianego przez Ciebie budżetu.

Projektowanie wnętrz - Warszawa. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W Accordi Group oferujemy Ci nie tylko usługę projektowania wnętrz w Warszawie, ale także kompleksową pomoc z zakresu project managementu, fit out, drobnych prac small fit out oraz profesjonalne doradztwo. Z radością pomożemy Ci w zrealizowaniu Twojej wizji, uwzględniając stan techniczny budynku, specyfikę branży, w której działasz, oraz Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!

Click to unlock the map
Accordi